HEMEN ARA

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

- 0 352 222 39 39

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti için hemen bizi arayın. Kayseri Beyaz Eşya Servisi - 0 352 222 39 39

Arçelik Türkiye'de ilk çamaşır makinesi üreten markadır.Yerli ve kaliteli çamaşır makinesi üretiminde Arçelik, diğer yerli markaların öncüsü konumundadır. Arçelik,yabancı markalardan bile daha uzun ömürlü çamaşır makineleri üretmektedir. Arçelik çamaşır makineleri kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. Arçelik bu makinelerin kullanımı için satın almadan önce erişebileceğiniz kullanma kılavuzunu internet üzerinden yayınlamaktadır.Ancak kullanma kılavuzu olsa da ve her ne kadar bu makineler kaliteli ve uzun ömürlü olsa da her beyaz eşyada olduğu gibi arıza verme ihtimali vardır.

Arçelik çamaşır makinelerinde en sık rastlanan arızalar programın başlatılması veya seçilememesi,makinenin suyu alamaması,makinenin suyu tahliye edememesi,makinenin titreşim veya yüksek ses yapması,yükleme kapağının açılmaması ve yıkama performansının gittikçe kötüleşmesi gibi arızalardır.Bu tarz arızalar kullanıcıların canını çok sıkmaktadır.Çünkü çamaşır makinesi günümüzde evlerin olmazsa olmazı konumundadır. Arçelik bu konuda arızaları en aza indirgemek için yeni ürettiği her çamaşır makinesinde daha ileri teknolojiler ve kolay bozulmayan parçalar üretmeye devam etmektedir.

İklim Servis Kayseri'de Arçelik çamaşır makinelerinin arızalanması durumunda teknik servis olarak hizmet vermektedir.Çamaşır makinelerinin arıza çıkartması durumunda evinize kadar gelen İklim Servis Kayseri'de birçok mahalleye hizmet vermeye devam etmektedir.Sizi zor durumda bırakan çamaşır makinesi arızalarında sizin temel yardımcınız olmak için var gücüyle çalışan İklim Servis, gelişen teknolojiyle birlikte hizmet kalitesini de arttırmaktadır.

İklim Servis Arçelik çamaşır makinalarınızın tamiri ve arızanın giderilmesi için hizmet ağını gün geçtikçe genişletmektedir. Kayseri'de en kalabalık yerleşim yerlerinden en uzak mahallelere kadar yardımınıza koşmaktadır.İklim Servis Arçelik çamaşır makinelerinizin tamiratı için İldem,Erkilet,Talas,Belsin,Mimsin,Beyazşehir,Esenyurt,Argıncık gibi birçok bölgeye uzak yakın demeden yanınızda olmak için bütün öz verisiyle çalışmaya devam etmektedir.
DİĞER YAZILARIMIZ
Kayseri Çamaşır Makinası Servisi
Profilo Çamaşır Makinesi Servisi
Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Erkilet Çamaşır Makinası Servisi
Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
Talas Çamaşır Makinası Servisi
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK