HEMEN ARA  SORU SOR
Beyaz Eşya Tamircisi Kayseri

Beyaz Eşya Tamircisi Kayseri

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Beyaz Eşya Tamircisi Kayseri yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Beyaz Eşya Tamircisi Kayseri hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kayseri beyaz Eşya Servisimiz sizlere Kayseri ve ilçelerinde Montaj, Bakım tamir hizmetlerini kullanımı yaygın olan Bosch, Arçelik , Beko, Vestel, Siemens, Profilo ve diğer tüm markaların hizmetlerini sağlamaktadır.

Kayseri Beyaz Eşya Servisimiz ev ve iş yerlerinizdeki çamaşır makinesi tamircisi, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı gaz basımı, bakım onarımlarında beyaz eşya servisi ekibimiz uzman profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.

Beyaz Eşya Servisinde çalışan ustalarımız sadece arıza tamirini yapmakla kalmayıp beyaz eşya kart tamirini de en iyi şekilde yapmaktadır. Kayseri beyaz eşya tamiri Bütün ilçelere hizmet veren Kayseri beyaz eşya servisimiz orijinal yedek parça değişimlerinde sizlere 1 yıl garanti hizmeti vermektedir. Firmamızın hizmetlerinden faydalanmak için çağrı merkezimizden kayıt bırakabilirsiniz. Kayseri Beyaz Eşya Servisimizi arayarak 7/24 servis talebinde bulunabilirsiniz.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK