HEMEN ARA  SORU SOR
HİZMETLERİMİZ

Viessmann Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Viessmann Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Viessmann Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Teknolojinin hızla ilerlediği şu günlerde evlerimizin demirbaşları arasında sayabileceğimiz ürünlerinden biri de kombilerdir. Gerek ısınma, gerekse diğer temel ihtiyaçlarımızda büyük kolaylık sağlayan kombilerin; bakım, onarım ve tamirinin işinin ehli, profesyonel kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ayrıca yıllık bakımlarının yapılması her geçen gün artan doğalgaz fiyatları nedeniyle büyük önem arz etmektedir.

Bakımı ve onarımı yapılan kombi normal kombiye oranla çok daha büyük bir tasarruf sağlamaktadır. Yani sadece bulunduğunuz ortamı değil, cebinizi de ısıtmaktadır.

Bu nedenle bakımlarınızın profesyonel bir ekip tarafından yapılması gerekir. İklim servis olarak Kayseri'de size profesyonel olarak hizmet vermekteyiz.

Müşteri Hattı : 0352 331 89 19

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK