HEMEN ARA  SORU SOR
Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Profilo Çamaşır Makinesi Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Profilo Çamaşır Makinesi Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Profilo,ürettiği beyaz eşyalarda sağlamlığı ile ön plana çıkmıştır.Kurulduğu yıldan beri beyaz eşya piyasası içinde varlığını sürdürmüş ve kendini ispatlamış bir marka olmayı başarmıştır.
Profilo dayanıklı çamaşır makineleri üretmenin yanında bu makinelerin çeşitli özellikleri de bulunmaktadır. Profilo çamaşır makinelerinde yorgan yıkama, özelliğiyle güvenle yatak çamaşırlarınızı da yıkayabilirsiniz.Ortada kalan ve unuttuğunuz çamaşırların yıkanmasını sağlayan Ekstra Ekle özelliği ile de makineye sonradan çamaşır ekleyebilirsiniz.

Profilo Çamaşır makinelerinde özel leke sökücü özelliği de bulunmaktadır.Bu özellik sayesinde zorlu lekeleri çıkartabilirsiniz.Ayrıca E-Doz özelliğiyle deterjan miktarınızı ayarlayabilir, Slint Plus özelliğiyle de enerjiden ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.Enerjiyi verimli kullanmak Profilo çamaşır makinelerinin bir avantajıdır.

Profilo çamaşır makineleri her ne kadar dayanıklı olsa da arıza verme ihtimali bulunmaktadır.Ayrıca zamanla bakıma ihtiyaç duyabilir. Profilo çamaşır makinelerinde genellikle dışarı su akıtma,makineye su dolmama veya deterjan almama,program çalışmama,deterjanlı suyun boşaltılamaması,makinede koku oluşma,gösterge lambalarının gereksiz yere yanması,programın gereğinden uzun sürmesi,makine deterjan gözünden köpük çıkma gibi arızalar görülmektedir.Bu tarz arızalar görüldüğü takdirde Profilo çamaşır makinenizin acilen tamiri gerekir.Bozulan parça var ise bu parçanın da değişmesi gerekmektedir.Bu arızaların giderilmemesi durumunda makinenizin kullanımı zorlanır ve ömrü kısalır.

Kayseri'de güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan İklim Servis, Profilo Çamaşır Makinelerinizin arızası durumunda sizin en yakın yardımcınızdır.Çünkü Kayseri'de geniş hizmet ağıyla çamaşır makinenizin arızasında sizin ayağınıza kadar gelip çamaşır makinenizin arızasını gidermektedir.Bulunduğunuz yerde tamiri mümkün değilse Profilo çamaşır makineniz servise götürülerek sorun giderilmektedir.Kayserinin uzak bölgelerine teknik yardım götüren İklim Servis,hızlı, güvenilir,faydalı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile sizin bir telefon uzağınızdadır.Tek yapmanız gereken şey ise Kayserinin hangi mahallesinde olursanız olun iletişim bilgilerinden İklim Servise ulaşmaktır.

DİĞER YAZILARIMIZ
Mimsin Çamaşır Makinası Servisi
Belsin Çamaşır Makinası Servisi
İldem Çamaşır Makinası Servisi
Talas Çamaşır Makinası Servisi
Erkilet Çamaşır Makinası Servisi
Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Beko Çamaşır Makinesi Servisi
Vestel Çamaşır Makinesi Servisi
Bosch Çamaşır Makinesi Servisi
Altus Çamaşır Makinesi Servisi
Siemens Çamaşır Makinesi Servisi Kayseri
Kayseri Çamaşır Makinesi Tamircisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK