HEMEN ARA  SORU SOR
Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel Buzdolabı Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Vestel Buzdolabı Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Vestel Buzdolabı Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Vestel yerli bir marka olarak 1984 yılında Türkiyede kurulmuştur.Vestel markası 1994 yılında ise Zorlu Holding bünyesine girmiştir.Vestel Türkiyede yapmış olduğu birçok AR-GE yatırımları ve çalışmalarıyla büyümüştür.Böylelikle Vestel kendi teknolojisini üretebilecek bir yapıya kavuşmuştur.

Vestel yerli bir marka olduğundan Türkiye geniş bir müşteri ağı bulunmaktadır.Vestel buzdolapları sağlamlığı ve teknolojisi sayesinde tercih edilme noktasında ilk sıralarda yer almaktadır.Yerli marka olması da kolay ulaşılabilir olması ve teknik servis konusunda müşterilere kolaylık sağlamaktadır.

Vestel buzdolaplarının birçok çeşidi bulunmaktadır.Bunlar gardrop tipi,dondurucu üstte no frost,dondurucu altta no frost,retro,çift kapılı,tek kapılı ve büro tipi buz dolaplarıdır.Vestel buz dolapları çeşitlerine göre çok kullanışlı ve de her cebe uygun fiyatlara sahiptir.Ayrıca Vestelin 7/24 saat ulaşabileceğiniz bir müşteri hizmetleri bulunmaktadır.Vestel ürünleri Türk mühendisler tarafından geliştirilmektedir.

İklim Servis Vestel Buzdolaplarının teknik servisinde Kayseri Belsin bölgesinde hizmet vermektedir.Ancak İklim Servis Vestel buzdolaplarının teknik servisi için sadece bu bölgeyle kısıtlı değildir.Kayserinin birçok bölgesine hizmet sağlamaktadır.Çünkü Vestel yerli bir marka durumunda olup teknik serviste de güven vermektedir.İklim Servis Kayseride Erkiletten Talasa,Mimsinden Belsine,İldemden Anayurta uzak bölgelere siz değerli müşterilere teknik servis imkanı sağlamaktadır.

İklim Servise internet adreslerimizden ve iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.İklim Servis olarak Vestel buzdolaplarının arızası ve tamiratında her zaman yanınızdayız.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi
Talas Profilo Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK