HEMEN ARA  SORU SOR
Ariston Buzdolabı Kart Tamiri

Ariston Buzdolabı Kart Tamiri

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Ariston Buzdolabı Kart Tamiri yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Ariston Buzdolabı Kart Tamiri hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Ariston Buzdolabı Elektronik Kart Arızası

Ariston buzdolabı elektronik kart arızası ve tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özel servisimizde en uygun fiyat ile 1 yıl garantili buzdolabı kart değişimi yapıyoruz.

Elektronik kart arızasına sebep olan faktörler aşırı voltaj akımı, buzdolabının hor kullanılması ya da buzdolabında başka arızaların olması anakarta zarar veren bir durumdur. Buzdolabı gibi elektrik ile çalışan eşyalarda özel kullanım ve bakım gerekir. Kullanım talimatına uygun kullanılan ve periyodik bakımları yapılan cihazlarda arıza olasılığı düşer ve cihazın ömrü artar. Siz de buzdolabınızın ömrünü uzatmak için kullanım kılavuzlarını dikkatli okuyup uyarılara dikkat ederek kullanmalısınız.

Ariston Buzdolabı Kart Onarımı

Bakımlarını yapmanıza rağmen kartlar elektronik bir malzeme olduğu için Cihazınızın kartı zarar görmüş olabilir. Bu durumda hemen İklim Servis firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gezici ekibimiz en kısa sürede sorununuzu gidermek için sizinle irtibata geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürler.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK