HEMEN ARA  SORU SOR
Kayseri Regal Servisi

Kayseri Regal Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Regal Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Regal Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Beyaz eşya servis hizmeti veren Kayseri Regal Servisi firmamız İklim Servis olarak yüksek hizmet kalitesiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanarak daha geniş bir kitleyi güvenilir ve kaliteli hizmetle buluşturmayı hedeflemekteyiz.

Gelişen teknolojinin servis konusundaki son gelişmeleri çalışmalarına yansıtmaktadır. Beyaz eşya sektörünün önde gelen marklarından olan Regal ürünlerini işyerlerinizde ve evlerinizde güvenle kullanabilmeniz için size kaliteli hizmet sunuyoruz. Hayatınızı kolaylaştıran hayatınızın bir parçası olan beyaz eşyalarınız zamanla bakım ve onarıma ihtiyaç duyabilir. Servisimiz tüm montaj bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirerek konforunuzu sağlamaktadır. Beyaz eşyalarınızın düzenli olarak bakımının yapılması gerektiğini unutmayın.

İletişim numaralarımızdan bize ulaşarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK