HEMEN ARA  SORU SOR
Kayseri Profilo Servisi

Kayseri Profilo Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri Profilo Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri Profilo Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Özen göstererek kullandığınız çamaşır makineniz veya tertemiz kullandığınız buzdolabınız arıza mı yaptı? Üzülmenize hiç gerek yok çünkü eşyalarınıza en az sizin kadar özen gösterecek bir teknik servis var. Kayseri profilo servisi tüm beyaz eşyalarınıza sizin kadar önem veren ve özen gösteren ekipleri ile hizmetinizdedir.

Kayseri profilo servisi geniş hizmet ağı ile beyaz eşyalarınızın ihtiyacı olan tüm bakım, onarım ve temizlik ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Teknik servislerimizde bulunan ekiplerimiz her ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olup onarımı veya bakımı için gerekli olan tüm ayrıntıları bilirler. Bu sayede cihazlarınız mümkün olan en kısa sürede tamir edilir ve yeniden ilk aldığınız zamandaki gibi yüksek performansla çalışmaya devam eder.

Kayseri profilo servisi çok büyük ve kalabalık bir şehir olan Kayseri Merkez ve civarında hizmet vermektedir. Telefonla ulaşmanız veya internet sitemiz üzerinden talep formu doldurmanız halinde belirttiğiniz tarih ve saatte verilen adrese gelen ekiplerimiz işlemlerini sizlerin yanında yaparlar.

Kayseri profilo servisi onarım yapılan cihazlarda değişimi gerçekleştirilen parçaların yerine birebir aynısı olan ve garantili parçalar takmaktadır.

Beyaz eşyalarınızın onarımları esnasında iç aksamlarının bakım ve temizlikleri de yapılmaktadır. Bu bakım ve temizliklerin yapılması eşyalarınızın kullanım ömrünün uzamasına sebep olur. Bu bakımlar beyaz eşyalarınızın sadece kullanım ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda çalışma performansını da yükseltir. Cihazlarınız az enerji kullanarak daha etkin bir çalışma yapar.

Kayseri Profilo Servisi Hizmetleri Garantili mi?


Teknik servis ekiplerimizin yapmış olduğu tüm hizmetlerimiz firmamızın garantisi ve güvencesi altındadır. Tüm ekip çalışanlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışırlar ve yaptıkları işin tam olmasına özen gösterirler.

Kadromuz tarafından tüm çalışmalar ayrıntılı ve büyük bir hassasiyet ile yapılmaktadır.

Tüm beyaz eşyalarınızın montajı, taşınması, bakımı gibi her işlem firmamız güvencesi ile koruma altına alınmıştır.

Kayseri profilo servisi ile eşyalarınızı güvenerek teslim edebileceğiniz bir kadro ile çalışmanın rahatlığını sizler de yaşayın. 

DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK