HEMEN ARA  SORU SOR
Kayseri İndesit Servisi

Kayseri İndesit Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kayseri İndesit Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kayseri İndesit Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Indesit marka beyaz eşyanızda herhangi bir arıza mı oluştu? Asla endişe etmeyin. İklim Servis personelleri, en hızlı şekilde adresinize teşrif ederek, Indesit beyaz eşyanızdaki problemi giderecektir. 

Kayseri Indesit Servisi olarak faaliyet gösteren İklim Servis ile irtibat kurmak için 0 352 331 89 19 ya da 0546 946 45 48 numaralı telefonları arayabilirsiniz. Arzu ettiğiniz takdirde, iklimservis.com isimli web adresine girerek, firmanın hem iletişim bilgilerini öğrenebilir, hem de sunduğu hizmetler ile ilgili daha kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İklim Servis, sadece Indesit için değil, tüm beyaz eşya markaları için birinci sınıf kalitede servis hizmetleri sunmaktadır. Beyaz eşyanız ya da kombiniz arızalanır ise, hemen servisimizi çağırınız.

Yedek Parça Garantisi ve Hızlı Servis

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi veriyor ve Kayseri il sınırları içerisindeki müşterilerimize de servis hizmeti sunuyoruz.

Hemen Arayın : 0 352 331 89 19
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK