HEMEN ARA  SORU SOR

Beko Fırın Servisi

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Beko Fırın Servisi yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Beko Fırın Servisi hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Beko,beyaz eşya üreticileri içerisinde yurt dışına en çok ürün satan markalardan biridir. Beko,Avrupadaki ticaret hacmini gün geçtikçe arttırmıştır.Adı çok sık anılan ve rabet görülen bir markadır.Yurt içinde de satış yapan Beko,bir yerli marka olarak yurt dışında ülkemize ihracat anlamında büyük katkılar sağlamaktadır.

Beko'nun üretmiş olduğu ve kullanıcılar tarafından çok memnun kalınan ürünlerden birisi de fırınlardır. Beko,kullanıcıların günlük ihtiyaçlarına ve taleplerine karşılık verebilen,teknolojisiyle birlikte büyük kolaylıklar sağlayan fırınlar üretmektedir.

Beko fırınlarında 2,3,6 ve 8 olmak üzere 4 farklı pişirme fonksiyonu bulunmaktadır. Beko fırınlarının göz özellikleri 3 gözü gazlı + 1 gözü elektrikli,4 gözü gazlı,4 gözü gazlı (1'i wok) ve 4 gözü vitroseramik şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Beko fırınlarının saat tipleri ise dokunmatik led ekran,buton kontrolü bulunan led ekran ve mekanik programlanabilir saat şeklin kullanıcıların tercihlerine göre sunulmaktadır.Beko fırınlarının beyaz,gümüş ve inoks olmak üzere renk seçenekleri bulunmaktadır.

Beko fırınları kullanış şekliyle çok fonksiyonlu olup kolay kolay arıza göstermez.Ancak periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir.Ayrıca fırının temizliği de çok önemlidir.Beko fırınlarınızı soğumadan kesinlikle temizlememeniz gerekmektedir.Ayrıca yüksek basınçlı bir makineyle veya buhar püskürtücü bir makineyle temizlemek sakıncalıdır.Bunların yerine fırınınızı hafif sıak suyla silip yemek artıklarını temizleyebilirsiniz.Temizlikten sonra fırının kapağını bir süre açık bırakmanız yararınıza olacaktır.

Beko fırınları her ne kadar uzun ömürlü olsa da bunu bakıma ve temizliğe borçludur.Bunun dışında da arıza gösterme ihtimali de bulunmaktadır.Bakım veya arıza durumunda Kayseri'de hizmet veren İklim Servis Beko fırınlarınızın sorunları için sizin yanınızdadır.Parça değişimi,arızanın giderilmesi ve periyodik bakımlar İklim Servis güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.İklim Servis Kayseri'de İldem, Belsin, Mimsin, Talas, Erkilet, Beyazşehir,Ambar,Anayurt gibi çok farklı bölgelere dahi hizmet götürmektedir.Tecrübeli ve kalifiyeli elemanlarıyla teknik destek konusunda İklim Servis Beko fırınlarınızın sorunlarını gidermek için teknolojiye ayak uydurup gece gündüz çalışmalarına devam etmektedir.

DİĞER YAZILARIMIZ
Kayseri Fırın Servisi
Mimsin Fırın Servisi
Erkilet Fırın Servisi
Belsin Fırın Servisi
İldem Fırın Servisi
Talas Fırın Servisi
Arçelik Fırın Servisi
Vestel Fırın Servisi
Kayseri Bosch Fırın Servisi
Kayseri Profilo Fırın Servisi
Kayseri Altus Fırın Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK