HEMEN ARA  SORU SOR
Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. Kombi Kart Tamiri yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. Kombi Kart Tamiri hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Kombiler hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu nedenle yoğun kullanılmaktadır. Yoğun kullanılan kombilerinde kartları belirli dönemlerde arıza verebilmektedir. Bu konuda Kombi kart tamiri yapılması konusunda da uzman ekibimizle sizlere yardımcı olmaya hazır bulunmaktayız. Kombilerin içinde bulunan ve elektronik verilerin yüklü bulunduğu kartlar belli sebeplerle arızalanabilmektedir.

Bu durumda bu kartların tamiri ve yeniden kullanılabilir hale getirilmesi gerekiyor. Kart tamirinde ise teknik alanda eğitim almış kişilerin bu tamiri yapmasına özen göstermekteyiz.

Kombi Kart Tamirinde Nelere Dikkat Edilir ?

Kombilerin beyni kartlarıdır. Bu sebeple kartı bozulmuş bir kombi hiçbir işlemi algılamaz ve kombi hizmeti veremez. Bu konuda yapacağınız size en yakın kombi kart tamir işlemi yapan arkadaşlarımızdan yardım istemeniz olacaktır.

Kart tamirinde önce fiziki olarak bir sıkıntısının olup olmadığına bakılır. Fiziki olarak sorunu olmayan kartların teknik olarak incelenmesi sonunda gerekli yüklemeler yapılmakta ve kart deneme aşamasına getirilmektedir.

Yapılan kontrol denemelerinin bitirilmesi sonunda kart tamiri tamamlanarak kombiniz kullanıma hazır hale getirilmektedir.
DİĞER YAZILARIMIZ
Beko Buzdolabı Servisi
Vestel Buzdolabı Servisi
Profilo Buzdolabı Servisi
Bosch Buzdolabı Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Talas Beko Servisi
İldem Beko Servisi
Kayseri Doğalgaz Dönüşüm
İldem Arçelik Servisi
Talas Arçelik Servisi
Talas Bosch Servisi
Talas Siemens Servisi

İklim Servis hizmet kalite değerlendirmesi

4.9 (8,134 oy)
Geribildirim sağlamak için firmamızdan en az 1 servis hizmeti almanız gerekir!
Gölge
 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK